Menu Zamknij

O CEREMONII ślubu HUMANISTYCZNEGO

Ślub humanistyczny jest osobistą celebracją jednej z najpiękniejszych wartości w życiu, jaką jest Miłość i jej deklaracji względem Ukochanej Osoby w gronie bliskich i przychylnych osób.

Jego przebieg ma pewne ogólne założenia, jak na przykład wprowadzenie na temat charakteru ceremonii, Młodej Pary, historii ich znajomości, wartości małżeństwa oraz złożenie przysięgi i rytuał połączenia (np. wymiana obrączek, symboliczne zapalenie świec i wiele innych). Ostatecznie jednak przebieg takiej ceremonii jest zawsze ustalany indywidualnie z każdą parą i spisany w formie scenariusza.

Pomoc w przygotowaniu do takich zaślubin uwzględnia również inspiracje do napisania własnej deklaracji miłości i przysięgi małżeńskiej, propozycje czytania znaczących tekstów wierszy, piosenek czy prozy podkreślających nastrój chwili oraz wybór utworów muzycznych w tle.

Ceremonia ślubu humanistycznego jest propozycją zarówno dla par mieszanych (kulturowo, wyznaniowo i płciowo) jak i jednopłciowych, które nie mogą zawrzeć ślubu cywilnego.

Jest ona również wspaniałym sposobem na odnowienie przysięgi małżeńskiej w dowolnym momencie rocznicy zawarcia związku.

OFERTA

Proponuję:

  • przygotowanie scenariusza ceremonii i jej prowadzenie na podstawie wywiadu z Parą
  • inspiracje lub pomoc w napisaniu indywidualnej przysięgi małżeńskiej i/lub deklaracji miłości
  • propozycje rytuału połączenia 
  • bezprzewodowy sprzęt nagłośnieniowy
  • opcję prowadzenia ceremonii dwujęzycznej (w języku polskim i angielskim) bądź przetłumaczonego tekstu ślubu przeznaczoną dla gości zagranicznych
  • pamiątkowy Akt Ceremonii Ślubu Humanistycznego w okolicznościowej teczce
  • wsparcie w aranżacji przestrzeni ceremonii i pomoc w wyborze firmy dekorującej śluby, oprawy muzycznej i fotografa oraz usługi prawnej w przygotowaniu umowy partnerskiej dla Par jednopłciowych
  • opcję współprowadzenia ceremonii z urzędnikiem stanu cywilnego 

CEREMONIE HUMANISTYCZNE pielęgnujemy więzi