Menu Zamknij

O CEREMONII ślubu HUMANISTYCZNEGO

Ślub jest jednym z najbardziej znaczących wydarzeń życia. Nic zatem dziwnego, że w tak ważnej celebracji, kiedy składa się Ukochanej Osobie przysięgę na dalsze małżeńskie życie, chce się to zrobić w zgodzie z własną naturą i estetyką.

Ślub humanistyczny stwarza osobistą i niepowtarzalną narrację Święta Waszej Miłości, w którym to Wy, Wasza historia i Wasze potrzeby są najważniejsze i na pierwszym planie.

Tym samym nie ma żadnych formalnych ograniczeń odnośnie miejsca jego organizacji, przebieg tej ceremonii jest ustalany wspólnie z Parą a Wy macie możliwość wyznać swoją miłość tak, jak ją czujecie – własnymi słowami. A jeżeli dodamy do tego jeszcze symboliczne rytuały, osobiste gesty, znaczące czytania, oryginalne pomysły, które ogranicza tylko nasza wyobraźnia, możliwość zaproszenia do aktywnego udziału Waszych bliskich, to mamy przepis na poruszającą i niezapomnianą celebrację, którą na długo zapamiętacie Wy i Wasi goście!

Nie bez znaczenia pozostaje również czas przygotowań, który jest wartością dodaną dla Pary. Dzięki niemu bowiem możecie w spokoju przyjrzeć się Waszej wspólnej drodze, przypomnieć lub uświadomić sobie jej wartość i znaczenie i możemy oddać tę wyjątkową treść podczas Waszych zaślubin.

Ceremonia ślubu humanistycznego jest propozycją dla wszystkich Par, również tych mieszanych (kulturowo, wyznaniowo i płciowo) jak i jednopłciowych, które nie mogą zrealizować ślubu cywilnego w Polsce. Oprócz tego jest ona wspaniałym sposobem na odnowienie przysięgi małżeńskiej w dowolnym momencie rocznicy zawarcia związku.

OFERTA

Proponuję:

  • przygotowanie scenariusza ceremonii i jej prowadzenie na podstawie wywiadu z Parą
  • inspiracje lub pomoc w napisaniu indywidualnej przysięgi małżeńskiej i/lub deklaracji miłości
  • propozycje rytuału połączenia 
  • bezprzewodowy sprzęt nagłośnieniowy
  • opcję prowadzenia ceremonii dwujęzycznej (w języku polskim i angielskim)  
  • pamiątkowy Akt Ceremonii Ślubu Humanistycznego 
  • wsparcie w aranżacji przestrzeni ceremonii i pomoc w wyborze firmy dekorującej śluby, oprawy muzycznej i fotografa oraz usługi prawnej w przygotowaniu umowy partnerskiej dla Par jednopłciowych
  • opcję współprowadzenia ceremonii z urzędnikiem stanu cywilnego